۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
راه اندازی سیستم نوبت دهی اینترنتی و اپلیکیشن تلفن همراه درمانگاه تخصصی بیمارستان طبس
راه اندازی سیستم نوبت دهی اینترنتی و اپلیکیشن تلفن همراه درمانگاه تخصصی بیمارستان طبس سیستم نوبت دهی اینترنتی و اپلیکیشن تلفن همراه درمانگاه تخصصی بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس، نصب و راه اندازی شد.

محمد رضا یحیی شیبانی مدیر بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس گفت: با توجه به پیشرفت‏های حاصل شده در بخش ارتباطات و زیرساخت‏های لازم، بهره ‏گیری از اینترنت و فضای سایبر هر روز فراگیرتر گردیده است. از طرفی فراهم آمدن امکان ارائه خدمات بصورت برخط (online) درهفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز توجه صاحبان کسب و کارهای مختلف را به سمت بهره گیری از زیرساختهای اینترنتی ، پرتالهای اطلاعاتی و وب سایتها را  به خود جلب نموده است. سیستم‏های نوبت‏دهی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و قابلیت انجام آن در فضای اینترنت وجود دارد. امروزه لازمه توسعه و پیشرفت در گروی همگرایی فناوری های نوین است و در این راستا جهت دسترسی بهتر و آسانتر بیماران به درمانگاه تخصصی بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس علاوه بر سیستم نوبت دهی حضوری و تلفن گویا که قبلا راه اندازی شده بود سیستم نوبت دهی اینترنتی از طریق وب سایت بیمارستان طبس به آدرس btabas.bums.ac.ir  و همچنین سیستم نوبت دهی از طریق اپلیکیشن تلفن همراه  نصب و راه اندازی گردید.

 
                                                       
منبع: بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس تعداد بازدید: 27 تاریخ درج: 1395/12/03
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal