۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
بازديد مدير و همكاران آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه از شبكه بهداشت و درمان قائن
بازديد مدير و همكاران آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه از شبكه بهداشت و درمان قائن بازديد مدير آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه به همراه مهندس قاضي زاده و مهندس گنجي از شبكه بهداشت و درمان ، بيمارستان شهدا و دانشكده پرستاري و مامايي قائن..

بنا به گزارش مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه، مدير، معاون فني و مسئول گروه شبكه و زيرساخت مديريت آمار و فناوري اطلاعات صبح روز دوشنبه 94/06/09 از شبكه بهداشت و درمان ، بيمارستان شهدا و دانشكده پرستاري و مامايي قاين بازديد نمودند.

بيمارستان شهدا اولين محلي بود كه مورد بازديد قرار گرفت. در انتهاي بازديد نقاط قوت و ضعف مشاهده شده در جلسه اي با حضور رئيس بيمارستان، مدير داخلي، رابط فناوري اطلاعات و همكاران آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه مطرح و مقرر شد مشكلات مشاهده شده توسط رابط فناوري اطلاعات و مساعدت رئيس بيمارستان  پيگيري گردد. در ادامه مهندس حسين پور، مهندس قاضي زاده و مهندس گنجي  از  پروژه نصب و راه اندازي شبكه داخلي ساختمان جديد دانشكده پرستاري و مامايي ديدن نموده  و پيشنهادات و راهنمايي هاي لازم را به مهندس معنوي رابط فناوري اطلاعات ارائه كردند. سپس تيم مذكور به همراه خانم مهندس چاجي رابط فناوري اطلاعات شبكه  از اتاق سرور شبكه بازديد و در انتهاي بازديد در جلسه اي كه در محل اتاق رئيس شبكه بهداشت و درمان قائن تشكيل گرديد نقاط ضعف و قوت و پيشنهادات و راهكارهايي براي رفع مشكلات مطرح  گرديد.

منبع: اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات تعداد بازدید: 53 تاریخ درج: 1394/06/11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal