۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
بازديد مدير و معاون فني مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه از شبكه بهداشت و درمان نهبندان
بازديد مدير و معاون فني مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه از شبكه بهداشت و درمان نهبندان مهندس حسين پور مدير آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه به همراه مهندس قاضي زاده معاون فني مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه از شبكه بهداشت و درمان و بيمارستان شهيد آتشدست نهبندان بازديد نمودند.

بنا به گزارش مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه، مدير و معاون فني مديريت آمار و فناوري اطلاعات صبح روز دوشنبه 94/06/30 از شبكه بهداشت و درمان و بيمارستان شهيد آتشدست نهبندان بازديد نمودند.

در ابتداي بازديد جلسه اي با حضور رئيس ، مدير داخلي ، رابط فناوري اطلاعات بيمارستان و همكاران آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه تشكيل و گزارشي از فعاليت هاي حوزه فناوري اطلاعات بيمارستان توسط رابط فناوري اطلاعات ارائه گرديد. در ادامه مهندس حسين پور و مهندس قاضي زاده از  پروژه بهسازي شبكه داخلي بيمارستان ديدن نموده  و پيشنهادات و راهنمايي هاي لازم را به رابط فناوري اطلاعات بيمارستان ارائه كردند. سپس مهندس حسين پور و مهندس قاضي زاده در جلسه اي كه با حضور رئيس شبكه بهداشت و درمان، رابط فناوري اطلاعات شبكه بهداشت و درمان و رابط فناوري اطلاعات بيمارستان در محل اتاق رياست شبكه بهداشت و درمان تشكيل گرديد شركت نمودند. در ابتداي جلسه مهندس حسين پور از زحمات آقاي مظفري رابط فناوري اطلاعات قبلي شبكه بهداشت و درمان و مساعدت هاي رئيس شبكه بهداشت و درمان در خصوص ايجاد بستر مناسب تشكر و قدرداني نمود. در ادامه جلسه مهندس قاضي زاده گزارشي از وضعيت فعاليت هاي فناوري اطلاعات شبكه بهداشت و درمان و بيمارستان در حوزه وب سايت، نرم افزار، سخت افزار و مخابرات ارائه و نقاط قوت و ضعف بررسي گرديد. در انتها اتاق سرور شبكه بهداشت و درمان مورد بازديد قرار گرفت.

منبع: اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات تعداد بازدید: 33 تاریخ درج: 1394/07/01
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal