۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
بازديد مدير و همكاران حوزه آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه از شبكه بهداشت و درمان فردوس
بازديد مدير و همكاران حوزه آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه از شبكه بهداشت و درمان فردوس بازديد مدير آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه، معاون فني و مسئول گروه شبكه و زيرساخت مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه از شبكه بهداشت و درمان، بيمارستان شهيد چمران و دانشكده پيراپزشكي و بهداشت فردوس
   بنا به گزارش مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه، مدير، معاون فني و مسئول گروه شبكه و زيرساخت مديريت آمار و فناوري اطلاعات صبح روز دوشنبه 94/09/02 از شبكه بهداشت و درمان ، بيمارستان شهيد چمران و دانشكده پيراپزشكي و بهداشت فردوس بازديد نمودند.

   در ابتداي بازديد جلسه اي با حضور رئيس شبكه بهداشت و درمان فردوس و رابط فناوري اطلاعات شبكه و همكاران آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه تشكيل و گزارشي از فعاليت هاي فناوري اطلاعات شبكه بهداشت و درمان توسط رابط فناوري اطلاعات شبكه ارائه گرديد. در ادامه مهندس قاضي زاده گزارشي از فعاليت هاي انجام شده در سه گروه نرم افزار و پرتال، شبكه و زيرساخت و سخت افزار و مخابرات ارائه نمود. سپس آقاي دكتر ميرزايي ضمن تشكر از برنامه بازديد و ارائه نقاط قوت و ضعف موجود، پيشنهاداتي در خصوص رفع نقاط ضعف ارائه نمود. در انتهاي اين جلسه مهندس حسين پور ضمن تشكر از فعاليت هاي انجام شده در حوزه فناوري اطلاعات توسط كارشناسان فناوري اطلاعات شبكه بهداشت و درمان و تشكر از مساعدت رئيس محترم شبكه خواهان تهيه طرحي براي استاندارد سازي اتاق سرور و اتاق كار همكارن فناوري اطلاعات با همكاري كارشناسان مديريت آمار و فناوري اطلاعات و رابطين فناوري اطلاعات شبكه و بخش خصوص به همراه برآورد مالي آن شد.
   در ادامه بازديد، اتاق سرور بيمارستان شهيد چمران توسط مهندس حسين پور، مهندس قاضي زاده، مهندس گنجي، مهندس جهاندار مسئول فناوري اطلاعات شبكه و مهندس كاشف مسئول فناوري اطلاعات بيمارستان مورد بازديد و نقاط قوت و ضعف در جلسه اي با حضور رئيس  و مدير داخلي بيمارستان مطرح و مقرر شد مشكلات مشاهده شده توسط مسئول فناوري اطلاعات و مساعدت رئيس بيمارستان  پيگيري گردد.

    سپس بازديدي توسط تيم مذكور از دانشكده پيراپزشكي و بهداشت فردوس انجام گرديد. در اين بازديد كه رئيس دانشكده نيز حضور داشت مشكلاتي توسط مهندس پلنگي رابط فناوري اطلاعات دانشكده مطرح كه راهنمايي هاي لازم توسط همكارن مديريت آمار و فناوري اطلاعات ارائه گرديد. در انتهاي بازديد تيم مذكور از پروژه ساختمان جديد اداري دانشكده  ديدن نموده  و پيشنهادات و راهنمايي هاي لازم را به  رابط فناوري اطلاعات دانشكده ارائه كردند.

منبع: اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات تعداد بازدید: 40 تاریخ درج: 1394/09/03
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي، بيرجند، خيابان آيت ا... غفاري، دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند، سازمان مركزي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تلفن:  32395801-056     دورنگار: 31635801-056   كدپستي:9717844741     E-mail: msit[@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal