مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
۱۳۹۹ شنبه ۳ آبان
توديع و معارفه مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه در هيئت رئيسه دانشگاه
در جلسه هيئت رئيسه دانشگاه كه ظهر امروز يكشنبه 6 بهمن ماه 98 در اتاق شوراي رياست دانشگاه برگزار شد، توديع و معارفه مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه انجام شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه در اين جلسه با تسليت ايام فاطميه و توصيه به الگوگيري از زندگي حضرت زهرا(س) گفت: تمام زندگي اهل بيت درس آموز است
 
حجت الاسلام سيدحسن سيدي با نقل روايتي از حضرت زهرا(س) درباره آخرت افزود: بارها گفته ام كه در فرداي قيامت ثروت، شهرت، مقام و هيچ جايگاه دنيوي به كار آدمي نيايد و تنها ايمان و عمل صالح انسان باعث نجات او مي شود.
وي خاطرنشان كرد: نسبت به خوبي ها آمر و در خصوص منكرات ناهي باشيم 
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري همچنين با اشاره به اينكه در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامي ايران قرار داريم بر اجراي هر چه با شكوه تر برنامه هاي اين دهه در دانشگاه تاكيد كرد.
حجت الاسلام سيدي در ادامه از خدمات 30 ساله مهندس حسين پور براي دانشگاه قدرداني كرد و با اشاره به جايگاه تعهد و تخصص در پيشرفت دانشگاه، براي مهندس قاضي زاده آرزوي موفقيت كرد.
رئيس دانشگاه نيز با تسليت ايام فاطميه، ابتدا اشاره اي به برگزاري نشست هيئت امناء دانشگاه در مشهد مقدس داشت و گفت: در اين نشست عملكرد دانشگاه از ابتداي سال 98 تا كنون، رضايت و تحسين اعضاي جديد هيئت امناء را به دنبال داشت.
 
دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي با اعلام خبر اخذ گزارش حسابرسي مقبول صورت هاي مالي دانشگاه در سال 97 كه مورد تاييد هيئت امناء قرار گرفت از حمايت هاي معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه و همكاران اين مجموعه  قدرداني كرد و تلاش همكاران واحدهاي مديريت امور مالي و مديريت برنامه ريزي بودجه و پايش عملكرد دانشگاه را شايسته تقدير و تشكر دانست.
وي با اشاره به حضور احتمالي وزير بهداشت در دانشگاه خواستار آمادگي كامل دانشگاه براي افتتاح پروژه هاي دهه فجر شد.
رئيس دانشگاه نيز در ادامه با قدرداني از زحمات مهندس حميد حسين پور مدير سابق آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه كه به افتخار بازنشستگي نائل آمده است براي مهندس مهدي قاضي زاده سرپرست جديد مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه آرزوي موفقيت كرد.
دكتر دهقاني با اعلام حمايت هيئت رئيسه و كميته اطلاع رساني دانشگاه از برنامه هاي حوزه آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه گفت: اين حوزه ظرفيت هاي مناسبي دارد و اميدواريم مديريت جديد بتواند گام هاي اساسي تري در مسير پيشرفت و توسعه بردارد.
مهندس حميد حسين پور نيز در اين نشست با طلب حلاليت از اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه گفت: در طول سال هاي خدمتم، دانشگاه را مثل خانه خود مي دانستم.
 
وي با تبريك به دكتر دهقاني بابت انتخاب شايسته مهندس قاضي زاده خاطرنشان كرد: به خانواده قول داده ام كه دوره جديد زندگيم را بيشتر در كنارشان باشم
مهندس حسين پور در كنار توسعه و رشد كيفي حوزه آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه خواستار توجه بيشتر به بحث پيوست امنيتي در اين حوزه شد.
سرپرست جديد آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه نيز به 18 سال همكاري برادرانه و صادقانه خود با مهندس حسين پور اشاره و با بيان اينكه سعي مي كنم از روش و منش وي در كارم استفاده كنم گفت: تلاش مي شود تعهد و تخصص را سرلوحه كار قرار دهيم.
 
مهندس مهدي قاضي زاده با اشاره به اقدامات ارزشمندي كه در اين حوزه طي ساليان گذشته انجام گرفته است از برنامه هاي جديد اين مديريت گفت 
در اين نشست تمامي اعضاي هيئت رئيسه از زحمات مهندس حسين پور براي پيشبرد اهداف دانشگاه قدرداني كردند و با اشاره به ويژگي هاي اخلاقي منحصر به فرد ايشان خواستار تداوم كمك وي به مجموعه دانشگاه به ويژه در بحث راه اندازي رشته انفورماتيك پزشكي شدند و همچنين با بيان اينكه مهندس قاضي زاده انساني پركار، متعهد و توانمند مي باشد انتظاراتي از جمله توسعه زيرساخت هاي حوزه آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه، سيستم انبار مجازي، ارتقاء وضعيت وبومتريك، تشكيل پرونده الكترونيك سلامت، توجه ويژه به سامانه سيب و... مطرح كردند.
 
 
 
 
 

منبع:
مديريت آمار و فناوري اطلاعات
تعداد بازدید:
1915
تاریخ:
1398/11/06
Powered by DorsaPortal