اطلاع رسانی پست الکترونیک
سامانه جدید پست الکترونیک دانشگاه راه اندازی شده است. لطفا برای ایجاد دسترسی به سامانه جدید، با مراجعه به فرم ثبت اطلاعات ایمیل در سامانه پست الکترونیک قدیم دانشگاه، نسبت به ثبت کد ملی و شماره تلفن همراه خود اقدام نمایید.
در نظر داشته باشید کد ملی و شماره تلفن همراه ثبت شده در این فرم با اطلاعات موجود نزد ما تطابق داده می شود و طی شرایط زیر دسترسی ایجاد خواهد شد:
 
1- اطلاعات مطابقت دارد:
در این حالت، از طریق آدرس https://mail.bums.ac.ir و لینک فراموشی رمز عبور می توانید، رمز عبور جدید را تعیین و وارد سامانه شوید.
 
2- اطلاعات مطابقت ندارد:
الف- اگر شماره تلفن همراه قبلا ثبت نشده باشد و شما دارای شناسه و رمز عبور سرویس اینترنت هستید می توانید ابتدا با مراجعه به سایت user.bums.ac.ir نسبت به ثبت شماره تلفن همراه اقدام نموده، سپس با مراجعه به فرم ثبت اطلاعات ایمیل در سامانه پست الکترونیک قدیم دانشگاه به آدرس https://mail2.bums.ac.ir  و تکمیل فرم، سپس مطابق بند 1، به سامانه جدید پست الکترونیک وارد شوید.
ب- شماره تلفن همراه قبلا ثبت نشده و شناسه و رمز عبور اینترنت ندارید، در این حالت برای ثبت شماره تلفن همراه به مسئول فناوری اطلاعات حوزه خود مراجعه و پس از اطمینان از ثبت شماره فرم زیر را مجددا تکمیل نمایید.
تاریخ به روز رسانی:
1400/02/18
تعداد بازدید:
869
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal