4- انتقادات و پيشنهادات
انتقادات و پيشنهادات

معرفي ماژول انتقادات و پيشنهادات

با استفاده از اين ابزار مي توان براي كاربران سايت اين امكان را فراهم كرد تا بتوانند نظرات ، انتقادات و پيشنهادات خود را در هر زمينه اي از طريق سايت اعلام نمايند.

وارد كردن انتقادات وپيشنهادات درگروههاي مناسب توسط كاربران

زمانيكه كاربران درسايت انتقاد ياپيشنهاد راكليك مي كنند صفحه اي باز مي شود كه دراين صفحه ليست تمام انتقادات وپيشنهادات را خواهند ديد. اگر كاربري ثبت انتقاد جديد را بزند صفحه اي باز مي شود كه دراين صفحه موضوع انتقاد، متن انتقاد- روش پيشنهادي به انتقاد- نام ونام خانوادگي انتقاد كننده، پست الكترونيك و... را وارد مي كند كه درقسمت باكس بالاي ان گروهي كه مي خواهند درآن انتقاد ثبت شود را انتخاب مي كنند.

آيا اين امكان وجود دارد كه انتقادات وپيشنهادات كاربران بصورت پيش فرض فعال باشد؟

خير، انتقادات وپيشنهاداتي كه كاربران ثبت مي كنند بطور پيش فرض غيرفعال است تا زمانيكه مديرسايت در Admin آن انتقاد وپيشنهاد را خوانده ودرصورت دلخواه جواب موردنظر به انتقاد راداده ودرصورت تمايل آن انتقاد يا پيشنهاد رافعال كند.

نمايش انتقادات و پيشنهادات درسايت
براي گذاشتن انتقادات و پيشنهادات در منو روي' منو' رفته وگروه منوي مورد نظر را انتخاب مي كنيم درسمت چپ گزينه 'ايجادصفحه جديد' را زده ودرصفحه بازشده يك نام براي صفحه جديد مي گذاريم مثلاً انتقادات و پيشنهادات كتابخانه مركزي ،'نوع صفحه' را 'ماژول هاي درسا' انتخاب مي كنيم 'نام پوسته' را همان پوسته اي كه ميخواهيم انتقادات و پيشنهادات در آن نمايش داده شود انتخاب ميكنيم .'نام ابزار' را انتقادات و پيشنهادات انتخاب ودرقسمت انتخاب گروه،گروه موردنظر را انتخاب وذخيره مي كنيم .

ويرايش انتقادات و پيشنهادات موجود

ايتدا از بالاي پانل مديريتي پرتال گزينه "نمايش سايت اصلي" را انتخاب نماييد آنگاه از قسمت ماژولها به ماژول انتقادات و پيشنهادات رفته و گروه مورد نظر(فقط به گروه هايي كه دسترسي داريد) و سپس آيتمي را كه قصد ويرايش آن را داريد يافته و بر روي آيكن "ويرايش" كليك كرده و تغييرات لازم را اعمال و درنهايت دكمه ذخيره را مي‌زنيد.

پاسخ به انتقادات و پيشنهادات كه كاربران وارد كرده اند

از قسمت ماژولها به ماژول انتقادات و پيشنهادات رفته، كه نظرات كاربران به صورت غيرفعال در اين قسمت وارد مي‌شود و براي پاسخ روي آيكن "ويرايش" كليك كرده، تغييرات مورد نظر را اعمال و در صورتي كه بخواهيد به نمايش درآيد،‌ قسمت "فعال" را براي آن تيك مي‌زنيد.


تاریخ به روز رسانی:
1396/03/24
تعداد بازدید:
2294
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal