5- پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ


معرفی ماژول پرسش و پاسخ
در این ماژول می‌تواند یک ‌سری پرسش و پاسخ‌های متداول توسط مدیر سایت وارد شود و علاوه بر آن کاربران می توانند سوالات خود را مطرح کنند و به آنها پاسخ داده شود.


ثبت سوال جدید توسط مدیر سایت

ابتدا بر روی سربرگ ماژول کلیک کرده و در گروه مربوط به خود می توانید:
با کلیک بر روی "ایجاد گروه جدید" گروه جدیدی ایجاد کنید.

 بر روی آیکن " آیتم" کلیک کرده و در صفحه باز شده در قسمت بالای صفحه بر روی "آیتم جدید" کلیک کنید.

در این مرحله صفحه ای به شما نمایش داده می شود، که در آن ورود اطلاعات مربوط به پرسش و پاسخ انجام می شود. توجه کنید که نوشتن تیتر سوال الزامی می باشد. پس از ورود اطلاعات روی دکمه"ذخیره" کلیک کنید.

 

ویرایش سوالات ایجاد شده

از قسمت ماژولها به ماژول پرسش و پاسخ رفته و گروه مورد نظر و سپس سوالی را که قصد ویرایش آن را دارید یافته و بر روی آیکن "ویرایش" کلیک کرده و تغییرات لازم را اعمال و درنهایت دکمه ذخیره را می‌زنید.

پاسخ به سوالاتی که کاربران پرسیده‌اند

از قسمت ماژولها به ماژول پرسش و پاسخ رفته، که سوالات کاربران به صورت غیرفعال در این قسمت وارد می‌شود و برای پاسخ روی آیکن "ویرایش" کلیک کرده، تغییرات مورد نظر را اعمال و در صورتی که بخواهید به نمایش درآید،‌ قسمت "فعال" را برای آن تیک می‌زنید.

نمایش پرسش و پاسخ درسایت
برای گذاشتن پرسش و پاسخ در منو روی' منو' رفته وگروه منوی مورد نظر را انتخاب می کنیم درسمت چپ گزینه 'ایجادصفحه جدید' را زده ودرصفحه بازشده یک نام برای صفحه جدید می گذاریم مثلاً پرسش و پاسخ کتابخانه مرکزی ،'نوع صفحه' را 'ماژول های درسا' انتخاب می کنیم 'نام پوسته' را همان پوسته ای که میخواهیم پرسش و پاسخ در آن نمایش داده شود انتخاب میکنیم .'نام ابزار' را پرسش و پاسخ انتخاب ودرقسمت انتخاب گروه،گروه موردنظر را انتخاب وذخیره می کنیم .
 
ثبت سوال توسط کاربر 
در صفحه ای که پرسش ها و پاسخ ها را در سمت سایت نمایش میدهد، در بالای صفحه، دکمه "ثبت سوال جدید" وجود دارد که با ثبت شوال توسط کاربر، سوال در این ماژول در سمت ادمین، قرار میگرد ولی غیرفعال است.در صورت صلاحدید، ادمین سایت، به سوال پاسخ داده و آن را فعال میکند تا در سمت سایت نمایش داده شود.
تاریخ به روز رسانی:
1400/12/16
تعداد بازدید:
1872
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal