13- مديريت فايل پيشرفته

مديريت فايل پيشرفته


از اين ماژول براي كنترل و مديريت كردن فايل هاي آپلود شده در سايت استفاده مي شود (همان مديريت اشياء) و بيشترين كاربرد آن براي مدير سايت مي باشد .

براي استفاده از اين ماژول بر روي گزينه ماژول از منو سمت راست كليك كرده و گزينه مديريت فايل پيشرفته را كليك نماييد :

با باز شدن ماژول در ميز كار ما صفحه كاربري ماژول باز مي شود و در آن 2 بخش وجود دارد :

o بخش ايجاد فولدر

o بخش آپلود فايل

بخش ايجاد فولدر

در اين بخش مي توانيد فولدر هايي ايجاد كنيد كه براي اين كار نامي در كادر ورود نام نوشته در صورت وجود شرح در كادر شرح در زير آن وارد و در غير اين صورت بر روي دكمه ذخيره كليك كنيد. با كليك بر روي آن، يك فولدر با نامي كه قبلا وارد شده در كادر نمايش فولدرهاي موجود نمايش داده مي شود.


بخش آپلود فايل

در اين بخش شما مي توانيد فايل هايي را كه نياز داريد در داخل فولدرهاي ايجاد شده اضافه كنيد. براي اين كار بايد نام را براي فايل مورد نظر در كادر مربوط به آن بنويسيد و در صورت وجود توضيحات را در قسمت شرح اضافه كنيد . سپس فايل مورد نظرخود را كه بايد با يكي از پسوند هاي مجاز باشد ( به طور مثال فايل هاي زير) را Browse نماييد.

پسوند فايل هاي مجاز: word و excel و pdf و jpg و png وGif و...


و در مرحله بعد آن را ذخيره نماييد پس از ذخيره كردن فايل مورد نظر ما در كادر نمايش فايل ها نمايان شده و قابل استفاده مي باشد.

در منوي مربوط به هر كدام از فايل ها يك علامت و جود دارد كه براي حذف تك به تك آيتم ها مي باشد و در انتهاي كادر نيز يك علامت وجود دارد كه با فعال كردن همه checkbox هاي جلوي آيتم ها مي توان آن ها را به صورت گروهي حذف كرد.
نكته: براي برداشتن آدرس فايل مربوطه بعد از اينكه فايل را Upload كرديد روي نام فايل راست كليك نماييد و گزينه copy shortcut را انتخاب نماييد.
نكته: جهت اينكه با عوض كردن فايل مجبور به بروزرساني لينك نباشيد در اين قسمت فايل را پيدا كرده و ويرايش نماييد. ديگر نياز به ويرايش لينك نمي باشد
تاریخ به روز رسانی:
1396/03/24
تعداد بازدید:
1942
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal